225/75R16 121T CELSIUS CARGO

TOYO
-10%

225/75R16 121T CELSIUS CARGO

225/75R16 121T CELSIUS CARGO

8,982.00 ден

На лагер

8,982.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501449 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS CARGO

Тежински индекс

121

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: