235/60R16 100H WR SUV 3

NOKIAN

235/60R16 100H WR SUV 3

235/60R16 100H WR SUV 3

9,750.00 ден

На лагер

9,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009208 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 3

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: