235/65R17 104H TS850 P SUV AO

CONTINENTAL

235/65R17 104H TS850 P SUV AO

235/65R17 104H TS850 P SUV AO

10,970.00 ден

На лагер

10,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010369 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: