235/65R17 108W Powerproof SUV XL

NOKIAN
-10%

235/65R17 108W Powerproof SUV XL

235/65R17 108W Powerproof SUV XL

7,092.00 ден

На лагер

7,092.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500833 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: