245/40R18 97Y SPC3 XL

CONTINENTAL

245/40R18 97Y SPC3 XL

245/40R18 97Y SPC3 XL

9,600.00 ден

На лагер

9,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA002048 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: