255/35R21 98Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

255/35R21 98Y PILOT SPORT 5 XL

255/35R21 98Y PILOT SPORT 5 XL

20,340.00 ден

На лагер

20,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500550 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: