255/35ZR18 94Y PILOT SPORT 3 ZP XL

OUTLET 2016
MICHELIN
-50%

255/35ZR18 94Y PILOT SPORT 3 ZP XL

255/35ZR18 94Y PILOT SPORT 3 ZP XL

6,460.00 ден

На лагер

6,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011192-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 3

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: