255/40R19 100V Wintoura+ XL

DAVANTI
-10%

255/40R19 100V Wintoura+ XL

255/40R19 100V Wintoura+ XL

6,579.00 ден

На лагер

6,579.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015911 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: