255/50R19 107Y Cross Climate SUV XL

MICHELIN
-10%

255/50R19 107Y Cross Climate SUV XL

255/50R19 107Y Cross Climate SUV XL

15,813.00 ден

На лагер

15,813.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501128 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Cross Climate SUV XL

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: