275/35R18 99Y DX640 XL

DAVANTI
-10%

275/35R18 99Y DX640 XL

275/35R18 99Y DX640 XL

7,578.00 ден

На лагер

7,578.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015189 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: