275/40R19 101Y TL PRIMACY 3 ZP * S1

MICHELIN

275/40R19 101Y TL PRIMACY 3 ZP * S1

275/40R19 101Y TL PRIMACY 3 ZP * S1

25,150.00 ден

На лагер

25,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009591 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: