295/35R21 107V PILOT ALPIN PA5 SUV XL

MICHELIN

295/35R21 107V PILOT ALPIN PA5 SUV XL

295/35R21 107V PILOT ALPIN PA5 SUV XL

27,530.00 ден

На лагер

27,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 5237 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: