295/40ZR21 111Y CSC5 SUV MO XL

CONTINENTAL

295/40ZR21 111Y CSC5 SUV MO XL

295/40ZR21 111Y CSC5 SUV MO XL

21,340.00 ден

На лагер

21,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008228 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: