NL 235/60R17 106H Wintoura SUV XL

DAVANTI

NL 235/60R17 106H Wintoura SUV XL

NL 235/60R17 106H Wintoura SUV XL

6,730.00 ден

На лагер

6,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021242-18 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: