155/65R14 75T DX240

DAVANTI

155/65R14 75T DX240

155/65R14 75T DX240

3,110.00 ден

На лагер

3,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022078 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX240

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: