155/70R19 88T WinterContact TS850 P XL

CONTINENTAL

155/70R19 88T WinterContact TS850 P XL

155/70R19 88T WinterContact TS850 P XL

10,730.00 ден

На лагер

10,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024000 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: