165/60R14 75H ALLSTAR 2 B2

RIKEN
-10%

165/60R14 75H ALLSTAR 2 B2

165/60R14 75H ALLSTAR 2 B2

1,548.00 ден

На лагер

1,548.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010844 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Allstar 2 B2

Тежински индекс

75

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: