235/35ZR19 91Y PILOT SUPER SPORT

GENERAL TIRE
-10%

235/35ZR19 91Y PILOT SUPER SPORT

235/35ZR19 91Y PILOT SUPER SPORT

16,688.00 ден

На лагер

16,688.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006258 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: