235/55R17 103H WR SUV 3 XL

TAURUS

235/55R17 103H WR SUV 3 XL

235/55R17 103H WR SUV 3 XL

13,367.00 ден

На лагер

13,367.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015976 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: