195/55R16 87V RXMOTION 4S

ROADX
-10%

195/55R16 87V RXMOTION 4S

195/55R16 87V RXMOTION 4S

2,592.00 ден

На лагер

2,592.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021105 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: