195/60R16 89V MAYSTORM2 B2

OUTLET 2017
RIKEN
-40%

195/60R16 89V MAYSTORM2 B2

195/60R16 89V MAYSTORM2 B2

1,254.00 ден

На лагер

1,254.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010932-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

MayStorm B2

Тежински индекс

89

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: