195/75R16C 107/105R RXQUEST C02

ROADX
-20%

195/75R16C 107/105R RXQUEST C02

195/75R16C 107/105R RXQUEST C02

3,120.00 ден

На лагер

3,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019127-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest C02

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: