205/60R15 91H NOKIAN LINE

NOKIAN

205/60R15 91H NOKIAN LINE

205/60R15 91H NOKIAN LINE

3,720.00 ден

На лагер

3,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006321 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Line

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: