225/50R17 94V WR Snowproof P

NOKIAN

225/50R17 94V WR Snowproof P

225/50R17 94V WR Snowproof P

9,290.00 ден

На лагер

9,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501288 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SNOWPROOF P

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: