225/50R17 98V UltraContact XL FR

CONTINENTAL
-10%

225/50R17 98V UltraContact XL FR

225/50R17 98V UltraContact XL FR

8,964.00 ден

На лагер

8,964.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500266 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: