225/55 R18 98H ALL SEASON SUV RI

RIKEN

225/55 R18 98H ALL SEASON SUV RI

225/55 R18 98H ALL SEASON SUV RI

8,210.00 ден

На лагер

8,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500683 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

ALL SEASON SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: