225/55R18 98V ALL SEASON SUV TA

TAURUS

225/55R18 98V ALL SEASON SUV TA

225/55R18 98V ALL SEASON SUV TA

8,210.00 ден

На лагер

8,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022116 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: