225/55R18 98V CROSSCLIMATE2

MICHELIN

225/55R18 98V CROSSCLIMATE2

225/55R18 98V CROSSCLIMATE2

11,580.00 ден

На лагер

11,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501974 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

CrossClimate2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: