235/55R19 105W Powerproof SUV XL

NOKIAN

235/55R19 105W Powerproof SUV XL

235/55R19 105W Powerproof SUV XL

10,110.00 ден

На лагер

10,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019455 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof SUV

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: