235/55R20 105H WR SUV 4 XL

NOKIAN

235/55R20 105H WR SUV 4 XL

235/55R20 105H WR SUV 4 XL

18,300.00 ден

На лагер

18,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018266 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

105

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: