245/40R18 97V PILOT ALPIN PA4 XL GRNX

MICHELIN
-10%

245/40R18 97V PILOT ALPIN PA4 XL GRNX

245/40R18 97V PILOT ALPIN PA4 XL GRNX

11,250.00 ден

На лагер

11,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005668 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin A4

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: