245/40R18 97Y P7-CNT XL

PIRELLI

245/40R18 97Y P7-CNT XL

245/40R18 97Y P7-CNT XL

9,850.00 ден

На лагер

9,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502144 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

PIRELLI

Шара

CINTURATO P7

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: