245/40R19 98V TS830 P XL

CONTINENTAL

245/40R19 98V TS830 P XL

245/40R19 98V TS830 P XL

17,960.00 ден

На лагер

17,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010597 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: