245/50R18 104V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-10%

245/50R18 104V WR Snowproof P XL

245/50R18 104V WR Snowproof P XL

11,412.00 ден

На лагер

11,412.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020951 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: