255/35 R19 96Y QUADRAXER 3 XL

KLEBER
-5%

255/35 R19 96Y QUADRAXER 3 XL

255/35 R19 96Y QUADRAXER 3 XL

11,267.00 ден

На лагер

11,267.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500879 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

QUADRAXER 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: