265/70R15 116T ROAD-TERRAIN XL RI

RIKEN

265/70R15 116T ROAD-TERRAIN XL RI

265/70R15 116T ROAD-TERRAIN XL RI

6,900.00 ден

На лагер

6,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021914 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

RIKEN

Шара

Road Terrain

Тежински индекс

116

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: