275/30R19 96Y DX640 XL

DAVANTI
-20%

275/30R19 96Y DX640 XL

275/30R19 96Y DX640 XL

7,496.00 ден

На лагер

7,496.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015188 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: