275/40R19 101Y BRAVURIS FR

BARUM
-10%

275/40R19 101Y BRAVURIS FR

275/40R19 101Y BRAVURIS FR

10,071.00 ден

На лагер

10,071.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500227 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: