285/30R19 98Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

285/30R19 98Y Protoura Sport XL

285/30R19 98Y Protoura Sport XL

8,127.00 ден

На лагер

8,127.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022149 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: