165/65R14 79T ALT WIN 3

GENERAL TIRE
-10%

165/65R14 79T ALT WIN 3

165/65R14 79T ALT WIN 3

2,700.00 ден

На лагер

2,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013855 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: