175/65R14C 90/88R CARGO WINTER

RIKEN
-10%

175/65R14C 90/88R CARGO WINTER

175/65R14C 90/88R CARGO WINTER

3,447.00 ден

На лагер

3,447.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: A0010632 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

90/88

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: