195/70R15C 104/102R AGILIS+ GRNX

MICHELIN

195/70R15C 104/102R AGILIS+ GRNX

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.290 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006949 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis +

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Runflat

0

RR

C

WR

A

Noise

2(072 dB)

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.