205/55R16 94H AllSeason Contact XL

CONTINENTAL
-10%

205/55R16 94H AllSeason Contact XL

205/55R16 94H AllSeason Contact XL

6,084.00 ден

На лагер

6,084.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024054 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: