205/65R15 94H QUADRAXER 2

KLEBER
-10%

205/65R15 94H QUADRAXER 2

205/65R15 94H QUADRAXER 2

5,283.00 ден

На лагер

5,283.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021966 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: