205/75 R16 113R OBVA TL

TOYO

205/75 R16 113R OBVA TL

205/75 R16 113R OBVA TL

6,610.00 ден

На лагер

6,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502061 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: