175/70R14 84T CEC 5

RIKEN
-10%

175/70R14 84T CEC 5

175/70R14 84T CEC 5

4,438.00 ден

На лагер

4,438.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005148 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: