215/60R17 96V BRAVURIS FR

BARUM

215/60R17 96V BRAVURIS FR

215/60R17 96V BRAVURIS FR

7,870.00 ден

На лагер

7,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500146 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: