215/65R16 98T Outpost AT

NOKIAN
-10%

215/65R16 98T Outpost AT

215/65R16 98T Outpost AT

7,704.00 ден

На лагер

7,704.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500844 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Outpost AT

Додадовте производ во Вашата кошничка: