225/35R19 88Y ALTIMAX SPORT FR XL

GENERAL TIRE
-10%

225/35R19 88Y ALTIMAX SPORT FR XL

225/35R19 88Y ALTIMAX SPORT FR XL

5,580.00 ден

На лагер

5,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009726 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Sport

Тежински индекс

88

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: