225/60R17 99H FR TS850 SUV

CONTINENTAL

225/60R17 99H FR TS850 SUV

225/60R17 99H FR TS850 SUV

12,750.00 ден

На лагер

12,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007620 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: